ست وبهوک تلگرام
توکن ربات شما : []
آدرس فایل در هاست شما : [PHP]
ست وبهوک
توکن ربات شما : []
آدرس فایل در هاست شما : [PHP]
آدرس ست وبهوک شما :
اتصال و ست اوتوماتیک
ست وبهوکی دیگر
امنیت سرور ها در ست وبهوک
امنیت در سرور ها کاملا برقرار است و تمامی صفحات سورس شده می باشد ، در ضمن در این ابزار سرور ما هیچ دخالتی در امر ست ندارد و این فرآیند بسیار ساده انجام می شود و کاربر مستقیم به خود تلگرام منتقل می شود ، پس از این دید هیچ مشکلی وجود ندارد !
دریافتی ها : اطلاعاتی که از شما خواسته می شوند اطلاعات اصلی ربات هستند ولی به راحتی در بات فادر قابل تغییرند و هیچ جای نگرانی نیست !
توکن ربات : توکن ربات نیز از بات فادر تهیه می شود و ابزار آن را فقط برای جایگزینی با < TOKEN > نیاز دارد و آن را مستقیما به تلگرام می فرستد !
راهنمای اتصال و ابزار
راهنمای استفاده از ابزار : این ابزار یک ابزار ساده است و استفاده از آن بسیار ساده است ، کافیست توکن ربات خود را از بات فادر به آیدی @botfather در تلگرام دریافت کنید . سپس در صفحه اول یا صفحه ست وبهوک و در فید های ابزار که یکی برای توکن و دیگری برای آدرس است آن را وارد کنید . همانطور که گفتیم توکن ربات خود را در فید توکن و آدرس فایل php خود را که در هاست آپلود کردید را در فید دیگر قرار دهید .
برای مثال آدرس فایلی که من آپلود کردم به این صورت شد : https://ionicode.ir/bot/set/robot.php و این فایل و آدرس مربوط به هاست شما است .
* توجه کنید که سایتی که در آن فایل را آپلود می کنید حتما باید SSL داشته باشد و با htpps شروع شود .